Dřevěné hodinky

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)

Dřevěné hodinky s černým koženým řemínkem...

4 990 Kč

Cena bez DPH: 4 124 Kč

Exkluzivní hodinky Charles na pánském předloktí jen tak někdo nepřehlédne. Kovový ciferník s jemnou strukturou obklopen dřevěným prstencem z ořechového dřeva působí neobyčejně. Celé tělo hodinek, do k..

Dřevěné hodinky s černým koženým řemínkem...

3 690 Kč

Cena bez DPH: 3 050 Kč

Unikátní design se spojil s funkčností, a tak vznikl model pánských hodinek James. Černý pásek z pravé kůže v doprovodu ořechového dřeva působí neotřele. Tmavý minimalistický s průměrem 42 mm podtrhuj..

Dřevěné hodinky s černým koženým řemínkem...

3 090 Kč

Cena bez DPH: 2 554 Kč

Klasický a zároveň sportovní – takový je vizuál pánských hodinek modelu Lewis. Pohodlí je v tomto případě docíleno černým páskem z pravé kůže. Na jedinečný vkus nositele pak upozorňuje ciferník z tmav..

Dřevěné hodinky s černým řemínkem Vernon

3 890 Kč

Cena bez DPH: 3 215 Kč

Vernon jsou hodinky pro pány, kteří oceňují sportovní eleganci. Jsou totiž nesmírně pohodlné na nošení, stále však propracované do posledního detailu. Tmavým hodinkám dodává ciferník o průměru 42 mm z..

Dřevěné hodinky s hnědým koženým řemínkem...

3 690 Kč

Cena bez DPH: 3 050 Kč

S modelem hodinek George na předloktí budete působit cílevědomě a sebejistě. Kombinace pravé kůže a ořechového dřeva obtahující tělo číselníku podtrhne nositelovu vytříbenost. Zářivě bílý ciferník má ..

Dřevěné hodinky se stříbrným řemínkem Huck

3 390 Kč

Cena bez DPH: 2 802 Kč

Elegantní, klasické a příjemné na nošení. Hodinky Huck jsou potěšením pro každé pánské zápěstí. Díky decentnímu designu je lze kombinovat s jakýmkoliv outfitem. Řemínek ve stříbné barvě dokonale doplň..

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)